Kozia Farma Złotna w Weranda Country

Zapraszamy do lektury artykułu na blogu Kingi

Zachęcamy do odwiedzin bloga Kingi, która pisze o nas tak: „Na północy Polski, nieopodal Morąga, na granicy Warmii, Powiśla, Żuław i Mazur istnieje kraina niegdyś zwana Oberlandem. Ten region to zielone płuca Polski – jeden z najczystszych i najbardziej dziewiczych terenów w Europie.  Tutaj w miejscowości Złotna- Kasia i Grzegorz Łaski postanowili założyć swoją ekologiczną kozią farmę.”

 

Przeczytaj

Kozia Farma Złotna w Zwierciadle

„Jedenaście lat temu przenieśli się na wieś, kupili kozy i zaczęli wytwarzać sery. Dziś ich produkty zbierają nagrody, a oni chętnie dzielą się swoim doświadczeniem. Katarzyna i Grzegorz Łaski oraz ich gospodarstwo ekologiczne Kozia Farma Złotna zainspirowali nas do stworzenia przepisów na bazie kozich serów.”

Zapraszamy do lektury całości artykułu 🙂

 

Przeczytaj

Pisali o tych produktach:

Twarożek Kasza gryczana

Pytanie na Śniadanie z wizytą na farmie

Gościliśmy na farmie Mikołaj Rey, który od wielu lat odwiedza ciekawe kulinarnie i „smaczne” miejsca w całej Polsce. Felieton o nas był emitowany w Dzień Dobry TVN.

Daleko od miasta na Koziej Farmie

Daleko od miasta to kultowy program o ludziach, którzy osiedlili się na wsi zmieniając całe swoje życie. W pierwszym odcinku 3 serii Natalia Sosin-Krosnowska odwiedziła farmę, żeby poznać naszą unikalną historię i wszystkie kozy z osobna.

Pojawialiśmy się również w:

Twój Styl

Wywiad i artykuł

I love WM

Letnie wydanie papierowe

Moje Gotowanie

Artykuł