Nasze pokoje

Pokój rodzinny

Idealny pokój dla czteroosobowej rodziny.
Cena pokoju już od 360 PLN

POKÓJ DWUOSOBOWY

Pokój idealny dla pary lub małżeństwa bez dzieci.
cena pokoju od 300 PLN

Apartament

Wynajem obu pokoi na wyłączność.
Cena apartamentu XYZ pln
kozia farma złotna

Agroturystyka z kozami – ekologiczne gospodarstwo rolne dla każdego!

Zapraszamy Was do wypoczynku na naszej ekologicznej farmie, w naszej agroturystyce z kozami. Mamy do dyspozycji dwa komfortowo urządzone, niezależne pokoje z własnymi łazienkami oraz wspólną jadalnię. Miejsce idealne dla miłośników slow-life, pasjonatów serów zagrodowych, naturalnej kuchni, odkrywania nowych smaków lub powrotu do smaków dzieciństwa, wypoczynku na prawdziwej wsi…

Zarezerwuj pokój

pokój 2-osobowy pokój rodzinny Apartament

Klimat miejsca, czyli co robić na koziej farmie?

Można położyć się w hamaku, na leżaku bądź zrelaksować się na huśtawce w sadzie (na życzenie udostępniamy pledy i leżaki). Można posiedzieć na tarasie w bujanym fotelu i poczytać książkę lub czasopismo z naszej biblioteczki. Można wyjść na spacer z kijkami do nordic walking (dysponujemy 2 kompletami – proponowane trasy spacerów znajdują się na mapkach).

Przede wszystkim zaś można pójść do naszych kóz, do zagrody, do koziarni, a najlepiej razem z nimi na łąkę – popatrzeć, jak zachowują się w swoim naturalnym otoczeniu, biorąc pod uwagę, że kilka najbardziej towarzyskich zamiast jeść, będzie domagać się głaskania. Miewamy gości, którzy idą z kocykiem na łąkę razem z kozami i spędzają tam pół dnia

Jeśli tylko macie na to ochotę, przygotujemy dla was bezpłatną degustację naszych ekologicznych kozich serów, a bardziej dociekliwych możemy wprowadzić w tajniki ich wytwarzania. Podobnie – oprowadzimy po gospodarstwie (od koziarni i dojarni, po zagrodę capów i spotkanie z naszą Holką – klaczą małopolską). Dzieci mogą skorzystać z piaskownicy, książeczek, kolorowanek i mobilnej skrzynki z zabawkami. Wszystkie powyższe rzeczy udostępniamy bezpłatnie.

Nasza Farma to spokojne miejsce, gdzie możecie zaszyć się z książką i odpłynąć myślami. Mamy tu wiele zakątków odosobnionych i ustronnych, np. sad, łąka, miejsce nad stawem. Ale jest to też gospodarstwo, gdzie trzymamy kozy (i jednego konia), robimy sery, spotykamy się z klientami, młodzieżą szkolną i dziećmi, edukujemy do życia bliższego naturze, organizujemy degustacje. Tak więc jest to miejsce do relaksu, ale też pracy i normalnego życia. Jeśli więc potrzebujecie idealnej ciszy przez cały czas trwania pobytu, to może warto zastanowić się nad innym miejscem, bo u nas – a to przejedzie traktor, a to zaszczeka pies – po prostu życie na wsi…

Deska serów – jak zrobić, jakie sery i dodatki wybrać

Dodatkowe propozycje dla naszych gości

W ciągu dnia zapraszamy Was do naszego miniBistro oraz sklepiku, gdzie możecie zamówić kawę z ekspresu za połowę ceny. W zależności od naszych możliwości czasowych i Waszych preferencji, możemy dodatkowo umówić się na przygotowanie ogniska i skorzystanie z grilla.

Sprawdź nasze propozycje

Degustacje Bistro

Atrakcje w okolicy Koziej Farmy Złotna

Zawsze służymy naszym gościom naszej agroturystyki wiedzą na temat atrakcyjnych miejsc w okolicy: np. innych gospodarstw wartych odwiedzenia, odpoczynku nad jeziorem Narie z kąpielowym pomostem i wypożyczalnią kajaków łódek i rowerków wodnych, trasą kanału Ostródzko – Elbląskiego – XIX-wiecznego arcydzieła budownictwa wodnego… i innych miejsc, o których dowiecie się na miejscu. Wręczymy mapki opisujące leśne szlaki turystyczne do wypraw pieszych lub rowerowych (jest możliwość wypożyczenia dwóch rowerów w naszym gospodarstwie).

Luksusowa agroturystyka z kozami na wsi

Projektując przestrzeń w naszym gospodarstwie agroturystycznym, przywiązywaliśmy wielką wagę do jej piękna, prostoty i funkcjonalności.

We wnętrzach wykorzystaliśmy naturalne materiały najwyższej jakości, takie jak drewno (w tym także stare, stuletnie deski), cegłę oraz naturalne tkaniny. Śpi się u nas na wygodnych łóżkach z antyalergiczną pościelą w hotelowym standardzie. Każde łóżko posiada niezależne źródło oświetlenia.

Zadbaliśmy o komfort wypoczynku w postaci wygodnych foteli, dodatkowych pledów i miękkich poduch.

Informacje organizacyjne: pokoje wynajmujemy na minimum dwa noclegi. Do jednego noclegu doliczamy dodatkowo 50% jego ceny. W naszej agroturystyce nie ma telewizorów ani wi-fi.

Interesuje Cię nasza agroturystyka z kozami? Sprawdź szczegółowe warunki pobytu >>

Agroturystyka z wyżywieniem ekologicznym

Śniadanie – zawsze wliczone w cenę noclegu, obfite i pyszne. Jesteśmy certyfikowanym gospodarstwem ekologicznym i bardzo nam zależy, byście to poczuli jedząc u nas posiłki. Poza kozimi serami serwujemy własnoręcznie wykonane przetwory, konfitury, bardzo często pieczemy chleb na zakwasie z ekologicznej mąki, a w sezonie dzielimy się z Wami darami naszego warzywnika i sadu.

Śniadanie to u nas nieśpieszna celebracja smaków i zapachów… codziennie inne ciepłe danie – a to jogurtowe placuszki, a to jajecznica z prawdziwych jajek, a to naleśniki… Można je przedłużyć kawą w sadzie…

W zależności od naszych możliwości czasowych i Waszych preferencji, możemy dodatkowo umówić się na:
Deska serów – jak zrobić, jakie sery i dodatki wybrać
ważne informacje dla naszych gości
Sprawdź
Zamknij