Zapraszamy Was do wypoczynku na naszej ekologicznej farmie. Mamy do dyspozycji dwa komfortowo urządzone, niezależne pokoje z własnymi łazienkami oraz wspólną jadalnię. Miejsce idealne dla miłośników slow-life, pasjonatów serów zagrodowych, naturalnej kuchni, odkrywania nowych smaków lub powrotu do smaków dzieciństwa, wypoczynku na prawdziwej wsi…

Mamy miejsce dla sześciu osób dorosłych, (dodatkowe dla co najmniej dwójki dzieci) więc dobrze poczują się u nas zarówno pary, rodziny z dziećmi (wybiegają się z kozami na łące , mniejsze grupy przyjaciół, jak i samotni wędrowcy. Projektując tę przestrzeń, przywiązywaliśmy wielką wagę do jej piękna, prostoty i funkcjonalności.

Wykorzystaliśmy naturalne materiały najwyższej jakości, takie jak drewno ( w tym także stare, stuletnie deski), cegłę oraz naturalne tkaniny. Śpi się u nas na wygodnych łóżkach z antyalergiczną pościelą w hotelowym standardzie. Każde łóżko posiada niezależne źródło oświetlenia.

Zadbaliśmy o komfort wypoczynku w postaci wygodnych foteli, dodatkowych pledów i miękkich poduch.

Udogodnienia

Śniadanie – zawsze wliczone w cenę noclegu, obfite i pyszne. Jesteśmy ekogospadarstwem i bardzo nam zależy, byście to poczuli jedząc u nas posiłki. Poza serami serwujemy własnoręcznie wykonane przetwory, konfitury, bardzo często pieczemy chleb na zakwasie z ekologicznej mąki, a w sezonie dzielimy się z Wami darami naszego warzywnika i sadu. Śniadanie to u nas nieśpieszna celebracja smaków i zapachów… codziennie inne ciepłe danie – a to jogurtowe placuszki, a to jajecznica z prawdziwych jajek, a to naleśniki… Można je przedłużyć kawą w sadzie…
W zależności od naszych możliwości czasowych i Waszych preferencji, możemy dodatkowo umówić się na:
 • kolację (deska naszych serów, sezonowe warzywa, bruschetta/chleb, kawa/ herbata) w cenie 35 zł dla osoby dorosłej/ dziecka w wieku 3 – 10 lat- 15 zł.
 • ciepłą kolację – gorące danie + jak wyżej (deska naszych serów, sezonowe warzywa, bruschetta/chleb, kawa/ herbata) w cenie 45 zł dla osoby dorosłej/ dziecka w wieku 3 – 10 lat – 20 zł.
Nasze

Pokoje

Udogodnienia

W cenie
 • Bezpłatne degustacja serów
 • Wycieczka po naszej farmie
 • Dla dzieci: piaskownica, książeczki, kolorowanki oraz mobilna skrzynia z zabawkami
 • Kijki do nordic walking
 • Parking
Za dodatkową opłatą
 • kolacja
  (deska naszych serów, sezonowe warzywa, bruschetta/chleb, kawa/ herbata) w cenie 35 zł dla osoby dorosłej/ dziecka w wieku 5-12 lat- 20 zł.
 • ciepła kolacja z zupą
  + jak wyżej (deska naszych serów, sezonowe warzywa, bruschetta/chleb, kawa/ herbata) w cenie 45 zł dla osoby dorosłej/ dziecka w wieku 5-12 lat – 25 zł.
 • ciepła kolacja z daniem głównym
  + jak wyżej (deska naszych serów, sezonowe warzywa, bruschetta/chleb, kawa/ herbata) w cenie 55 zł dla osoby dorosłej/ dziecka w wieku 5 – 12 lat -30 zł.
 • dysponujemy dwoma rowerami do przejażdżek po okolicy. Ich wypożyczenie kosztuje 5 zł. za godzinę lub 25 zł. za cały dzień.